Produkty i usługi

Charakter współpracy z nami zależy od oczekiwań naszych klientów. Wykonamy precyzyjnie określone zadanie lub weźmiemy szeroką odpowiedzialność za cały projekt. Oferujemy także utrzymanie, gwarancję SLA oraz rozwój naszych systemów w środowisku klienta. Elastyczne podejście pozwala również dynamicznie zmieniać sposób współpracy w zależności od potrzeb i bieżącej sytuacji.

Skontaktuj się

Zobacz co oferujemy

Wdrożymy system dla Twojej firmy

Wdrożymy system dla Twojej firmy

Oferujemy wdrożenie jednego z naszych produktów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie skomplikowanych i wydajnych systemów produktowych, portali, aplikacji CRM, ERP i innych.  Wdrożyliśmy z sukcesem już kilkadziesiąt systemów biznesowych.

Dowiedz się więcej
Wykonamy migrację danych

Wykonamy migrację danych

Przeniesiemy dane pomiędzy systemami. Posiadamy doświadczenie w migracji dużej ilości danych pomiędzy różnymi strukturami i bazami danych. Opracowaliśmy metodę, która skutecznie realizuje migrację dużych i skomplikowanych struktur danych. Zbudowaliśmy w tym celu specjalne narzędzie – Migrator

Dowiedz się więcej
Przeprowadzimy testy rozwiązań IT

Przeprowadzimy testy rozwiązań IT

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu testów rozwiązań IT. Wykonujemy zarówno testy manualne, jak i testy automatyczne. Prowadzimy również techniczny audyt projektów. W zależności od Państwa potrzeb przejmujemy odpowiedzialność za cały proces zapewnienia jakości systemu informatycznego bądź realizujemy powierzony etap testów.

Dowiedz się więcej
Wykonamy analizę biznesowo-techniczną

Wykonamy analizę biznesowo-techniczną

Nasi konsultanci wykonają analizę systemową. W zależności od sytuacji jesteśmy w stanie przygotować dokument analizy w projekcie budowy nowej aplikacji, zrealizować studium wykonalności, przeprowadzić estymację kosztów i pracochłonności oraz zaprojektować architekturę nowego systemu.

Dowiedz się więcej
Outsourcing

Outsourcing

Outsourcing zagościł już na dobre w świadomości kierowników projektów jako metoda pozwalająca na elastyczne kształtowanie zespołu, jego wielkości i kompetencji. Dzięki outsoursingowi możliwe jest precyzyjne planowanie budżetu i skoncentrowanie się na realizacji celów biznesowych stawianych przed projektem.

Dowiedz się więcej